Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Baskılı Erkek Tişört

Erkek Tshirt Modelleri 

 

Oldukça geniş bir kullanım alanı olan erkek tshirt modelleri günümüzde gömlek ile birlikte en çok tercih edilen üst giyim grubu ürünlerinden bir tanesidir. Yazın en sıcak günlerinden kışın en soğuk günlerine, bahar aylarında serin ve ılık havalarda dahi kullanılabilen erkek tshirt modelleri aklınıza gelebilecek her tarza uygundur. En klasik kumaş pantolonlardan en spor kot pantolonlara, şortlara, keten pantolonlara kadar her alt giyim ürünü ile gönül rahatlığı ile kombinlenebilir.

 

Erkek tshirt modellerini özellikle de polo yaka tişörtleri yaz ve bahar aylarında açık renk takım elbiselerin içerisinde kullanabilirsiniz. Ceket pantolon takımları ile tercih edilebilen beyaz erkek tshirtleri, takım elbiselerin aşırı resmi görünümden çıkmasını sağlar. Aynı zamanda şık ve mesafeli duruşu da korur. Ağırlıklı olarak açık havada yapılan yaz düğünü konseptlerinde bu tarz erkek tshirt modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Baskılı Erkek Tişört Modelleri Ve Özellikleri 

 

Baskılı tişört erkek giyiminde tarzın, özgüvenin, sıra dışı görünümün, özgür ruhun ve aykırılığın öncüsüdür. Klasik giyimden uzak durmak, hayata bakış açısını yansıtmak isteyen erkekler için baskılı tişört modelleri hayat kurtarıcıdır. Baskılı tişörtlerde ağırlıklı olarak bisiklet yaka dediğimiz yuvarlak yakalı modeller tercih edilir. Kesim olarak ise regular fit, geniş kesim ya da daha vücuda oturan tipteki dar kesim kalıplar kullanılabilir. Kış aylarında sıcak tutması ve terletmemesi için tamamen pamuk tişörtler tercih edilse de bahar aylarında daha ince kumaşlar tercih edilmelidir. 

 

Erkek Tişört Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

 

Erkek tişört fiyatları ürünün tasarımına göre, kumaş kalitesine göre, baskılı olup olmadığına, kesim özelliklerine ve markasına göre değişir. Tişört tasarımlarında en önemli konu üründe kullanılan kumaştır. Sonrasında bir diğer önemli nokta ise tasarımı varsa da baskısıdır. Baskı çeşitli ürün fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Erkek siyah tişört koleksiyonlarında da fiyatlar yine ürünün kalitesine göre değişir. 

 

Tiburon erkek tshirt koleksiyonları içerisinde kalabalıktan, rutinden kaçıp kendi yolunu çizen kadın ve erkekler için özel tasarım tişört modellerini bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz erkek tişört modellerinin özelliklerine dikkat etmeli, satın aldıktan sonra kullanım sırasında da kullanım talimatlarına dikkat etmelisiniz. Özel tasarım erkek tshirtlerinin özellikle de baskılı erkek tshirtlerinin kullanımında yıkama talimatlarına dikkat edilmesi gerekir.Tiburon özel tasarım erkek tişört koleksiyonunda kuru kafalı, melekli, kanatlı baskı tasarımları yanında dağcılık, kamp, çadır, doğa, dağ, ağaç, çiçek, çöl, kuş, dalga, deniz, kamp ateşi gibi unsurlardan esinlenilen ögeler de yer alır. Motobike koleksiyonunda daha çizgisel ve yalın tasarımlar dikkat çeker.