200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

Sweatshirt

Erkek Sweatshirt Modelleri 

 

Şıklığına önem veren, her daim iyi görünmek isteyen erkeklerin özellikle kış ve bahar aylarında en çok tercih ettiği giyim ürünlerinin başında sweatshirt modelleri gelir. Hafta sonu etkinliklerinde, doğa yürüyüşlerinde, yürüyüş yaparken sıkça kullanılan erkek sweatshirt modelleri free friday olarak adlandırılan serbest giyim günlerinde ofis giyimlerinde de tercih edilebilir. 

 

Kapşonlu erkek sweatshirt tasarımları farklı beden yapılarına uygun çeşitli kalıplarda üretilir. Her markanın kalıbı ve yapısı farklıdır. Kimi markalar daha çok vücut hatlarını ön plana çıkan, bedeni saran slim fit kalıp tasarımlarda kapşonlu sweatshirt modelleri üretirken kimi markalar daha çok regular fit olan geniş kalıplı salaş modelleri ön plana çıkarırlar. Farklı renk ve tasarımlar ile ön plana çıkan sweatshirtler, erkek kapşonlu giyiminde en çok tercih edilen ürünlerdir. 

 

Kapşonlu giyim tarzında ikinci sırayı montlar ve kabanlar alır. Tamamen pamuk kumaşlardan üretilen bu sweatshirt modelleri bazen pamuk polyester, kaşmir karışık pamuk ya da polyester karışımlı kumaşlardan da üretilebilir. Pamuk bazlı kumaşların uzun kullanım süresi sırasında kabarma yapması beklenen bir durumdur. Polyester her ne kadar pamuk kumaşa göre daha az tercih edilse de kabarma yapmayan bir kumaş olması ile ön plana çıkar. Kış aylarında terletme yapmaması ve sıcak tutması için %100 pamuk erkek sweatshirt modelleri tercih edilebilir. Bahar ayları ve serin yaz akşamları için ise polyester bazlı kumaşlardan üretilen sweatshirtler idealdir.  

 

Baskılı Sweatshirt Çeşitleri  

 

Giyim tarzı kişilerin hayata bakış açısını, zevklerini, neleri sevdiğini, müzik tarzını hatta sevdiği müzik gruplarını dahi yansıtır. Baskılı sweatshirt modelleri erkek giyiminde özellikle de genç erkek giyiminde tarzı en rahat şekilde ön plana çıkaran giyim ürünleridir. Siyah erkek sweatshirt modelleri, değişik baskı teknikleri kullanarak özelleştirilen modellerdir. Baskılı sweatshirt modelleri fermuarlı, fermuarsız, kapşonlu, kapşonsuz, yakalı, polo yakalı, bisiklet yaka ve v yaka olmak üzere çeşitli modellerde üretilir.Fermuarlı modeller daha çok hırka gibi kullanılırken fermuarsız sweatshirt modelleri temel üst giyim ürünlerinden biri olarak tercih edilir. Boğazlı ya da balıkçı yaka sweatshirt modelleri erkek giyiminin önemli bir parçasıdır. Yürüyüş ya da koşu yaparken, spor yaparken, egzersiz sonrasında üşümemek için tercih edilen bu modelleri evde pijama olarak da kullanabilirsiniz. Uzun sweatshirtler genelde geniş kalıplarda tasarlanmış olup daha çok vücut geliştirme ile uğraşan, düzenli spor yapan, geniş omuzlu ve dar giyimden hoşlanmayan erkekler için idealdir. Bu sweatshirt modellerini ince, kalın ya da çok kalın kumaş özelliklerinde kapşonlu ve kapşonsuz olarak bulabilirsiniz. Erkek sweatshirt kategorileri altında motosiklet, punk, rock, heavy metal, temalı tasarım koleksiyonları bulmak mümkündür. Uzun kollu erkek sweatshirtleri her mevsim rahat bir kullanım sunar.