200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

Tree Circles Tee Woman

₺80,00
Tree Circles Tee Woman
₺80,00

Kısa kollu, kalın biyeli yuvarlak yaka, regular kalıp, hardal sarısı, siyah ağaç gövdesi desenli dijital baskılı tshirt.


Manken Bedeni:  M, 82/60/88
Kumaş : %100 Pamuk
Yıkama : 40 °C, yüksek devirde sıkma yapmayın.
Kurutma : Gölgede sererek kurutun ve lütfen kurutucuda kurutmayın.

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

Sosyal izolasyon sürecinde vahşi hayatın içine doğru çizdiğimiz rotalarda gördüklerimiz, adeta ruhumuzu şekillendirdi. Katettiğimiz mesafeler boyunca doğal yaşam döngüsündeki sadeliğe ve özgürlük duygusuna odakladık. Ve bu deneyimimizi Into the Wild koleksiyonu ile anılaştırmak istedik. Sen de şehir hayatından kaçıp kendini doğada mı buluyorsun? Bu koleksiyon tam da sana göre!

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır.Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız.Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz.Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"BİR DERDİN VARSA AÇABİLİRSİN AĞAÇLARA; AĞAÇ YAPRAK VERİR SIR VERMEZ RÜZGÂRA."
Cahit Sıtkı Tarancı