200TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo / Ücretsiz İade & Değişim

Space Biker Tee Man

₺80,00
Space Biker Tee Man
₺80,00

Kısa kollu, yuvarlak yaka, regular kalıp, beyaz, kask içinde astronot motorcu desenli dijital baskılı tshirt.


Manken Bedeni: L, 100/81/97
Kumaş: %100 Pamuk
Yıkama: 40 °C, yüksek devirde sıkma yapmayın.
Kurutma: Gölgede sererek kurutun ve lütfen kurutucuda kurutmayın.

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

Satürn halkalarında motor kullanmak nasıl bir deneyim olurdu diye düşündük ve ortaya Astro Biker koleksiyonumuz çıktı. Rüzgar ve adrenalin tutkusunu paylaşan, kaskını takıp ister iki kanatlı ister iki tekerlekli aracını cosmosa doğru ateşleyen tüm kainat yolcularına sesleniyoruz: “Houston kalkışa hazırız!”

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır.Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız.Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz.Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"HEPİMİZ BİRBİRİMİZE BİYOLOJİK OLARAK, DÜNYA’YA KİMYASAL OLARAK, EVREN’E ATOMİK OLARAK BAĞLIYIZ. EVRENİN İÇERİSİNDEYİZ, EVREN DE BİZİM İÇİMİZDE. "
Neil Degrasse Tyson