200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

Save Carettas Tee Man

₺80,00
Save Carettas Tee Man
₺80,00

Kol ve etek ucu dikişsiz, kısa kollu, kalın biyeli yuvarlak yaka, beyaz üzerine hardal, mavi ve gri su kaplumbağası desenli dijital baskılı tshirt.


Manken Bedeni: L, 100/81/97
Kumaş: %100 Pamuk
Yıkama: 40 °C, yüksek devirde sıkma yapmayın.
Kurutma: Gölgede sererek kurutun ve lütfen kurutucuda kurutmayın.

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

İklim değişikliği, karbon salınımı, plastik atıklar... Bu kelimeler senin de canını sıkıyor mu?Biz, başka bir gezegen yok diyoruz. Toprak ananın sunduğu doğal kaynakların ve doğalhayatın içinde bulunduğu tehlikelere dikkat çekmeye çalışıyoruz. Sen de sesimizinbir parçası olur musun?

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır.Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız.Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz.Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"BİZİM GÖREVİMİZ BALİNA, FOK VE YUNUS KATİLLERİ, KAPLUMBAĞA ÖLDÜRENLER YA DA OKYANUSLARIMIZDAKİ ÇEŞİTLİLİĞİN ÖLÜMÜNE KATKIDA BULUNAN İNSANLARLA TARTIŞMAK DEĞİL. GÖREVİMİZ; İNSANLIĞIN ÇAĞLAR BOYU SÜREN EVRİMİ SIRASINDA PEŞİ SIRA SÜRÜKLEDİĞİ ÖLÜM VE SADİZM MİRASINA SON VERME TUTKUMUZU YÖNLENDİRMEK İÇİN ELİMİZDEKİ BÜTÜN KAYNAKLARI KULLANMAKTIR."
Paul Watson