200TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo / Ücretsiz İade & Değişim

Pine Tree Tee Woman

₺80,00
Pine Tree Tee Woman
₺80,00

Haki kamuflaj desenli reglan kollu, yeşil biyeli v yakalı, beyaz gövdeli, orman desenli dijital baskılı tshirt.


Manken Bedeni: M, 82/60/88
Kumaş: %100 Pamuk
Yıkama: 40 °C, yüksek devirde sıkma yapmayın.
Kurutma: Gölgede sererek kurutun ve lütfen kurutucuda kurutmayın.

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

İklim değişikliği, karbon salınımı, plastik atıklar... Bu kelimeler senin de canını sıkıyor mu?  Biz, başka bir gezegen yok diyoruz. Toprak ananın sunduğu doğal kaynakların ve doğal hayatın içinde bulunduğu tehlikelere dikkat çekmeye çalışıyoruz. Sen de sesimizi bir parçası olur musun?

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır.Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız.Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz.Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"ŞUNU BİLİR ŞUNU SÖYLERİM: EĞER BİR MEŞE PALAMUDU İLE KESTANE YAN YANA DÜŞERSE, BİRİ ÖTEKİNİN GELİŞMESİNİ BEKLEMEZ, BİLAKİS HER İKİSİ DE KENDİ YASALARINA UYUP ELLERİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIP FİLİZLENİR, BÜYÜR VE GELİŞİRLER TA Kİ ŞANS ESERİ BİRİ ÖTEKİNİ GÖLGEDE BIRAKIP YOK EDENE KADAR. ŞAYET BİR BİTKİ DOĞASINA GÖRE YAŞAMAZSA, ÖLÜR; AYNISI İNSAN İÇİN DE GEÇERLİDİR."
Henry David Thoreau