Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

More Space Atlet Man

₺80,00
More Space Atlet Man
₺80,00

Kolsuz, kalın biyeli yuvarlak yaka, beyaz, astronot kıyafetli motorcu desenli dijtal baskılı tshirt.


Manken Bedeni: L, 100/81/97
Kumaş: %100 Pamuk
Yıkama: 40 °C, yüksek devirde sıkma yapmayın.
Kurutma: Gölgede sererek kurutun ve lütfen kurutucuda kurutmayın.

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

Satürn halkalarında motor kullanmak nasıl bir deneyim olurdu diye düşündük ve ortaya Astro Biker koleksiyonumuz çıktı. Rüzgar ve adrenalin tutkusunu paylaşan, kaskını takıp ister iki kanatlı ister iki tekerlekli aracını cosmosa doğru ateşleyen tüm kainat yolcularına sesleniyoruz: “Houston kalkışa hazırız!”

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır.Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız.Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz.Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"KOZMOSA İLK GİRİŞİ YAPMAK, TEK BAŞIMA ONUNLA KARŞI KARŞIYA GELMEK, DOĞAYLA HİÇ GÖRÜLMEMİŞ BİR DÜELLO YAPMAK, BUNDAN DAHA ÖTESİ HAYAL EDİLEBİLİR Mİ? "
Yuri Gagarin