200TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo / Ücretsiz İade & Değişim

Kadın Aksesuar Modelleri

Tiburon Aksesuar Modelleri 

 

Aksesuarlar, küçük ancak çok etkili tamamlayıcılardır. Modern dünyanın trendlerinde kendine oldukça geniş bir şekilde yer bulan aksesuarlar, günümüzde yediden yetmişe her yaşa, her cinse ve her tarza hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Tiburon aksesuar kategorisinde en şık kıyafetlerinizi tamamlamak, klasik kombinleri biraz daha spor hale getirmek ya da spor kombinleri şık bir akşam yemeği için daha klasik bir hale getirmek için harika ürünler bulabilirsiniz. Bu kategorideki aksesuar modelleri içerisinde birbirinden renkli ve tarz bandana modelleri, en farklı tasarımlarda yüzük modelleri hem kullanışlı hem de etkileyici bir hediye alternatifi olan anahtarlık modelleri yer almaktadır. Aksesuar denince çanta, gözlük, bandana, fular, atkı dahil onlarca ürün kalemi akla gelir. Aynı zamanda takı çeşitleri de aksesuar kategorisinde yer alır. Tiburon aksesuar modelleri içerisinde yer alan ürünler bandana modelleri, anahtarlıklar, buff modelleri ve yüzüklerdir. Piyasada başka hiçbir yerde benzerini bulamayacağınız bu tasarım ürünleri kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. 

 

Modern Bandana Modelleri ve Kullanım Alanları 

 

Bandana modelleri çok farklı tasarımlarda olup oldukça farklı şekillerde kullanılabilir. Tiburon bandana tasarımları daha çok klasik bandana tasarımlarından farklı baskılı, kuru kafalı, koyu renklerde aykırı bir tarza sahiptir. Bu bandana tasarımlarını isterseniz motosiklet kullanırken burnunuzu ve yüzünüzü soğuktan, rüzgardan korumak için yüzünüze bağlayarak kullanabilirsiniz. Bandana modelleri motosiklet kullanıcılarının hayatında önemli bir yeri olan olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir. Kask kullanımı sırasında saçlarınızın terlememesi için saçınızı bandana ile toplayabilir ya da başınızın üzerine bandana bağlayabilirsiniz. Hava sıcak da olsa soğuk da olsa motosiklet kaskı terletir. 

 

Bu nedenle kask içerisinde bandana kullanımı oldukça önemlidir. Bunun dışında kaskınızı taktıktan sonra boynunuzun korunması ve seyahat sırasında rüzgardan etkilenmemesi gerekir. Kaskı taktıktan sonra boynunuzu korumak için bandanaları boynunuza bağlayabilirsiniz. 

 

Özel Tasarım Yüzük Modelleri 

 

Aksesuarlar içerisinde takılar en eski çağlardan bu yana kişiliğin, tarzın, inancın simgesi olarak insan hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Aksesuarlar içerisinde en eski tarihe sahip olan takılardan biri de yüzüklerdir. Çeşitli renk, yapı ve tasarıma sahip bu yüzükler günümüzde hala birçok tarzın temsilcisidir. Kuru kafa yüzük modelleri, motorcu hayat tarzının, aykırı ve isyancı duruşun simgesi olarak tercih edilmeye devam etmektedir. Kuru kafa tasarımları bandanalarda, tişörtlerde baskı olarak kullanıldığı gibi takı tasarımlarında da kullanılır. Çeşitli büyüklükte ve tasarımlardaki kuru kafalı yüzük modellerini Tiburon aksesuar kategorinde bulabilirsiniz. 

 

En Güzel Hediyelerden Biri Anahtarlık 

 

Herhangi bir yere seyahate çıktığınızda sevdiklerinize unutulmaz bir şey almak isterseniz aklınıza ilk gelecek ürünlerden biri anahtarlıktır. Her gün evinize girerken kullanacağınız bu anahtarlık modelleri oldukça akılda kalıcı ve aynı zamanda kullanışlı hediye alternatiflerinden biridir. Tiburon anahtarlık modelleri ise kişiselleştirilmiş hediye tercih etmek isteyenler için harika bir seçenektir. Anahtarlığın ucunda yer alan plastik kılıf içine isterseniz hediye mesajınızı yazabilirsiniz. Ya da motosiklet sürücüsü iseniz kan grubu kartınızı bu kılıfta boynunuzda taşıyabilirsiniz.