Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Gone Wild Croptop Woman

₺80,00
Gone Wild Croptop Woman
₺80,00

Düşük kısa kollu, geniş yuvarlak yaka, dökümlü crop model, püskül detaylı, siyah üzeri beyaz kaplan desenli dijital baskılı tshirt.


Manken Bedeni: M, 82/60/88
Kumaş: %100 Pamuk
Yıkama: 40 °C, yüksek devirde sıkma yapmayın.
Kurutma: Gölgede sererek kurutun ve lütfen kurutucuda kurutmayın.

 

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

Çiçek çocuklar kuşağının alışılmışa ve sisteme karşı duruşundan etkilenmemek olanaksız. Senin de içinden barış işaretleriyle boyanmış bir minübüse atlayıp dalgalarla dans etmeye gitmek gelmiyor mu? Woodstock ruhu damarlarında dolaşıyorsa bu koleksiyona bir göz at deriz!

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır.Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız.Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz.Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"ŞU ANI, YARINI DÜŞÜNEREK MAHVEDEBİLİRSİNİZ."
Janis Joplin