200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

Fast Wings Hoodie

₺145,00
Fast Wings Hoodie
₺145,00

Kumaş Bilgisi:Siyah  süprem %100 Cotton
Baskı Bilgisi:Dijital Baskı
Yıkama Bilgisi:Silikon Yıkama

Beden
Ölçü Rehberi
Adet
1 Adet

Kumaş Bilgisi:
Siyah  süprem %100 Cotton

Baskı Bilgisi:
Dijital Baskı

Yıkama Bilgisi:
Silikon Yıkama

Tüketici Kanunu’na göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ilk yedi gün içerisinde geçerlidir.Ürünü yedi iş günü içinde iade edebilirsiniz. Gerekli iade adımlarını gerçekleştirmek için de; sitemizde yer alan İletişim bölümünden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünü belirterek bize bildiriniz. Ürünün iade edilebilmesi için; tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarları ile birlikte, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadelerde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

EN ÖNEMLİ AN ŞU ANDIR. ÇÜNKÜ BİR TEK ONA SÖZÜMÜZ GEÇER. İNSANA EN GEREKLİ OLAN KİŞİ ŞU AN YANINDA OLAN KİŞİDİR. ÇÜNKÜ HİÇ KİMSE GÜNÜN BİRİNDE BİR BAŞKASINA İŞİNİN DÜŞÜP DÜŞMEYECEĞİNİ BİLEMEZ. VE DE İNSAN İÇİN EN ÖNEMLİ UĞRAŞI O AN YANINDA OLAN KİŞİYE İYİLİK YAPMAKTIR. ZİRA BU İNSANIN YERYÜZÜNE GÖNDERİLİŞ GAYESİDİR.
İnsan Ne İle Yaşar, Lev N. Tolstoy