200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

Deri Tablet Kalemi Kılıfı

₺100,00
Deri Tablet Kalemi Kılıfı
₺100,00

Son derece kaliteli deriden, el yapımı, doğal kahverengi, 14-18 cm kalemler için uygun, dikişsiz, kaydırmaz iç yüzeyli, Tiburon logolu, kalem kılıfı. 


En: 5 cm Boy: 18,5 cm

Adet
1 Adet

Yeni nesil kalemlerin de korumaya ihtiyacı var. Sağlam ama yumuşak, dayanıklı ama esnek bir koruma ile uzun yıllar boyunca kalemlerin güvende. Deri kılıfın sade şıklığı, bu yeni nesil yazım gerecinin ayrıcalığını vurguluyor. Bu kılıf usta zanaatkarlar tarafından el işçiliği ile yapıldı. Kılıfa üstün kalıp kesimi ve dekoratif dikiş uygulandı. Deri, doğal bir malzeme olduğu için kılıfların her biri birbirinden farklı ve eşsizdir. Sana gelen kılıf fotoğrafta gördüğün renkle birebir aynı olmayabilir. Hatta eskidikçe sana özel bir görünüm kazanır.

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"SEN DE YÜZLEŞ ARTIK KENDİNLE. KÖTÜ OLMAK, İYİYMİŞ GİBİ DAVRANAN BİR SAHTEKÂR OLMAKTAN DAHA KÖTÜ DEĞİL."
Yekta Kopan