Ücretsiz Kargo&İade&Değişim (2-4 İş Günü) - Kapıda Ödeme Seçeneği

Deri Tablet Çantası

₺475,00
Deri Tablet Çantası
₺475,00

Son derece kaliteli deriden, el yapımı, doğal kahverengi, tablet için ideal koruyuculukta yumuşak iç yüzeye sahip, notlar veya evraklar için ekstra ön cepli, kapaklı tablet çantası.   A5 ebatlı defter için uygundur.


En: 34 cm Boy: 22 cm(kapalı) 41 cm(açık)

Adet
1 Adet

Toplantılar, mailler, yazışmalar, sohbetler… Tablet, telefon, notlar, evraklar…Gün içinde ihtiyacın olan her şey bir arada ve her yerde yanında. Bu çanta usta zanaatkarlar tarafından el işçiliği ile yapıldı. Çantaya üstün kalıp kesimi ve dekoratif dikiş uygulandı. Deri, doğal bir malzeme olduğu için çantaların her biri birbirinden farklı ve eşsizdir. Sana gelen çanta fotoğrafta gördüğün renkle birebir aynı olmayabilir. Hatta eskidikçe sana özel bir görünüm kazanır.

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"NE DE OLSA OLGUNLAŞMAK BÜYÜMEKTEN DAHA FAZLA ZAMAN ALIR.​"
Murathan Mungan