Ücretsiz Kargo&İade&Değişim (2-4 İş Günü) - Kapıda Ödeme Seçeneği

Deri Cüzdanlı Telefon Kılıfı

₺375,00
Deri Cüzdanlı Telefon Kılıfı
₺375,00

Son derece kaliteli deriden, el yapımı, doğal kahverengi, yumuşak iç yüzeye sahip, kağıt para ve telefon için ideal büyüklükte 2 ana büyük bölme, 6 kart bölmesi, kenarları dikişli, katlanan, kolay taşınabilir, telefon kılıfı ve cüzdan.

En: 19,5 cm Boy: 18,5 cm

Adet
1 Adet

Telefon, kartlar, para.. Hepsi bir arada. Eyvah! Unuttum telaşı yok. Hatta çift telefon taşımak zorundaysan, en büyük kurtarıcın Bu kılıf usta zanaatkarlar tarafından el işçiliği ile yapıldı. Kılıfa üstün kalıp kesimi ve dekoratif dikiş uygulandı. Deri, doğal bir malzeme olduğu için kılıfların her biri birbirinden farklı ve eşsizdir. Sana gelen kılıf fotoğrafta gördüğün renkle birebir aynı olmayabilir. Hatta eskidikçe sana özel bir görünüm kazanır.

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"TESADÜF, HAKİKATE UYGUN BİR KILIF DEĞİLDİ."
Murat Menteş