200TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo / Ücretsiz İade & Değişim
Keşfetmek için kaydır

Sweatshirt

Erkek Kadın

Old School

Geçmişten ilhamla üretildi.

Pimp your Ride

Araba, pikap, motosiklet vb. araçlarını hayata bakış açısını yansıtacak şekilde yeniden inşa edenlerin tutumunu yansıtan bir koleksiyon. "Özel yapım" kelimesinin yansıması.

CyberPunk

Oyuncu ruhunu yansıtan dijital desenler, punk motosikletçiler, siber şehir siluetleri, neon renkler ve hologramlardan oluşan fütüristik bir koleksiyon.

Moto

Şehrin dar sokaklarında, ülkeler arası virajlı asfaltlarda, tozu dumana kattığı engebeli pistlerde ya da kimsenin bilmediği ıssız bir orman yoluna doğru çizdiği rotada sürenler için.

Adventure

Şehir hayatından kaçıp kendini doğada mı buluyorsun? İklim değişikliği, karbon salınımı, plastik atıklar... senin de canını sıkıyor mu? İçinden barış işaretleriyle boyanmış bir minübüse atlayıp dalgalarla dans etmeye gitmek geliyor mu? Woodstock ruhu da damarlarında dolaşıyorsa bu koleksiyona bir göz at deriz!

ÇOK SATANLAR

Kargo

Tiburon.com.tr’den yapacağınız alışverişinizde 13 TL kargo ücreti alınmaktadır. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Gönderilerinizi anlaşmalı olduğumuz firma olan MNG Kargo ile gönderiyoruz.

Sipariş ve Teslimat

Siparişiniz onaylandıktan 2-4 iş günü sonra kargoya verilir. Teslimat 4 – 6 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Satış Sonrası

Ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Ama siz yine de ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz bu çok basit!