Ücretsiz Kargo (2-4 İş Günü) - Ücretsiz İade&Değişim - 200 TL Üzeri Alışverişlerde Hediye Fırsatları!

All One Tshirt

₺80,00
All One Tshirt
₺80,00

"All Human" koleksiyonumuzdan kısa kollu tshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir.

Kalıp regular fittir.

Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.                                                             

Max 40 °C yıkama, %100 Pamuk                                                                                    

Manken Bedeni: S , 172 cm 

"All Human" koleksiyonumuzdan kısa kollu tshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp regular fittir. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.                                                          

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"BİR KADIN OLARAK ÜLKEM YOK. BİR KADIN OLARAK BİR ÜLKEYE BAĞLI OLMAK İSTEMİYORUM. BİR KADIN OLARAK BENİM ÜLKEM DÜNYADIR."
Virginia Woolf