Ücretsiz Kargo&İade&Değişim (2-4 İş Günü) - Kapıda Ödeme Seçeneği

All One Long Sleeve Tshirt

₺80,00
All One Long Sleeve Tshirt
₺80,00

"All Human’’ koleksiyonumuzdan reglan kesim uzun kollu tshirt.

Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir.

Kalıp slim fittir. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.                                                    

Max 40 °C yıkama, %100 Pamuk                                               

Manken Bedeni: S , 172 cm

"All Human’’ koleksiyonumuzdan reglan kesim uzun kollu tshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp slim fittir. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.                                                    

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"BANA BAK, BANA EMREDİP DURMA, BEN SENİN CARİYEN DEĞİLİM, SENİN KADAR ÇALIŞIYORUM, SANA YAKIN PARA KAZANIYORUM, SENİN KADAR EĞİTİMLİYİM, SEN KENDİNİ NE SANIYORSUN DA BENİ KENDİNE HİZMET ETTİRTİP DURUYORSUN... SENİN BENDEN NE ÜSTÜNLÜĞÜN VAR HA NE ÜSTÜNLÜĞÜN."
Duygu Asena