200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

All One Hoodie

₺145,00
All One Hoodie
₺145,00

"All Human’’ koleksiyonumuzdan uzun kollu kapüşonlu sweatshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir.

Kalıp regular fittir, dökümlü bir modeldir.

Kol ucu ve etek ucu manşetlidir, önünde kanguru cep vardır ve ayarlanabilir kapüşonludur.

Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.                                                 

Max 40 °C yıkama, %100 Pamuk                                           

Manken Bedeni: S , 172 cm

İlginizi Çekebilecek Başka Ürünler

"All Human’’ koleksiyonumuzdan uzun kollu kapüşonlu sweatshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp regular fittir, dökümlü bir modeldir. Kol ucu ve etek ucu manşetlidir, önünde kanguru cep vardır ve ayarlanabilir kapüşonludur. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.                                                                      

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"KADINLARI KORUMAKTAN VAZGEÇMENİZ LAZIM, ONLARI FARKLI İŞLER VE FARKLI UĞRAŞLARLA BAŞ BAŞA BIRAKIN; İZİN VERİN Kİ ASKER OLSUNLAR, DENİZCİ OLSUNLAR, OTOMOBİL SÜRSÜNLER, LİMAN İŞÇİSİ OLSUNLAR... "KADINLIK KORUNMAYA MUHTAÇ BİR VAROLUŞ OLMAKTAN ÇIKINCA HER ŞEY OLABİLİR."
Virginia Woolf