200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

All Human Long Sleeve Tshirt

₺80,00
All Human Long Sleeve Tshirt
₺80,00

"All Human’’ koleksiyonumuzdan reglan kesim uzun kollu tshirt.

Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp slim fittir.

Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır. Baskıdaki siyah renk üç boyutlu kabartmadır.                                                     

Max 40 °C yıkama, %100 Pamuk                                               

Manken Bedeni: S , 172 cm

"All Human’’ koleksiyonumuzdan reglan kesim uzun kollu tshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp slim fittir. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır. Baskıdaki siyah renk üç boyutlu kabartmadır.                                               

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"KÖLELİK, ÇOCUK KATLİAMI, İNSANLARIN KURBAN EDİLMESİ, İŞKENCE, KADIN SÜNNETİ, TECAVÜZ, CİNAYET KAN DAVASI, İNTİHAR VE ÇEVRE KİRLİLİĞİ BAZEN LÜZUMSUZ YERE BİR TOPLUMUN TAMAMINA VEYA BİR KISMINA ZARAR VERMİŞ VE BAZI KOŞULLAR ALTINDA SOSYAL VARLIĞI TEHDİT EDEBİLMİŞTİR."
Robert B. Edgerton