200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo - Ücretsiz iade&değişim

All Human Hoodie

₺145,00
All Human Hoodie
₺145,00

"All Human’’ koleksiyonumuzdan uzun kollu kapüşonlu sweatshirt.

Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir.

Kalıp regular fittir, dökümlü bir modeldir.

Kol ucu ve etek ucu manşetlidir, önünde kanguru cep vardır ve ayarlanabilir kapüşonludur.

Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır. Baskıdaki beyaz renk üç boyutlu kabartmadır.                                                   

Max 40 °C yıkama, %100 Pamuk                                   

Manken Bedeni: S , 172 cm

"All Human’’ koleksiyonumuzdan uzun kollu kapüşonlu sweatshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp regular fittir, dökümlü bir modeldir. Kol ucu ve etek ucu manşetlidir, önünde kanguru cep vardır ve ayarlanabilir kapüşonludur. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır. Baskıdaki beyaz renk üç boyutlu kabartmadır.                                                                                                                        

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"ÇÜNKÜ HER AKILLI KADIN NE OLURSA OLSUN, İLLE DE KENDİ OLMAK İSTER! KENDİ ANNESİNE SIRILSIKLAM HAYRAN BİR KIZ BİLE, EĞER AKILLI BİR KADIN OLABİLİRSE, TIPATIP ANNESİNE BENZETİLMEKTEN HİÇ HAZZETMEZ. KADINLAR OLABİLDİKLERİNCE GÜZELDİRLER!"
Buket Uzuner