Ücretsiz Kargo&İade&Değişim (2-4 İş Günü) - Kapıda Ödeme Seçeneği

All Human Double Sleeve Tshirt

₺90,00
All Human Double Sleeve Tshirt
₺90,00

"All Human’’ koleksiyonumuzdan uzun çift kollu tshirt.

Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir.Kalıp regular fittir.

Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır.Baskıdaki siyah renk üç boyutlu kabartmadır.                                                                          

Max 40 °C yıkama, %100 Pamuk                                               

Manken Bedeni: S , 172 cm                 

"All Human’’ koleksiyonumuzdan uzun çift kollu tshirt. Kumaşı yumuşak dokuludur ve birinci kalite penye pamuk iplikten üretilmiştir. Kalıp regular fittir. Ön tarafındaki baskıda serigrafi baskı tekniği kullanılmıştır. Baskıdaki siyah renk üç boyutlu kabartmadır.                                                      

Ürünlerimizde %100 pamuklu penye ve en güncel dijital baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Tüm ürünlere baskı testi yapılır ve testi geçmeyen ürünler satışa sunulmaz. 5 yıkama garantisi vardır. Bu nedenle ürün ve baskı kalitemizin arkasındayız. Siz yine de ürününüzü herhangi bir sebeple değiştirmek isterseniz, Tüketicinin Kanunu gereğince “Cayma Hakkı”nızı kullanarak siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içinde bizimle iletişime geçip isteğinizi iletişim ekibimizle paylaşabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak yapacağınız iadelerde ürünün; tüm aksesuarları dahil, kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketinin hasar görmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletmiş olduğunuz iade taleplerinizde sipariş numaranızı ve model adını belirtmeyi unutmayınız. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadeleri, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üründe kullanımınızdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

"‘KADININ UFKUNU GENİŞLETEREK GÜÇLENDİRİN AKLINI; KÖRÜ KÖRÜNE İTAAT SONA ERECEKTİR; ANCAK, İKTİDAR HER ZAMAN KÖRÜ KÖRÜNE İTAATE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDANDIR Kİ ZORBALAR VE ŞEHVET DÜŞKÜNLERİ, HAKLI OLARAK KARANLIKTA TUTMAYA ÇALIŞIRLAR KADINI; ÇÜNKÜ BUNLARDAN BİRİNCİSİNİN TEK İSTEDİĞİ BİR KÖLEDİR, İKİNCİSİNİN İSTEDİĞİ İSE ELİNDE TUTACAĞI BİR OYUNCAK.’ "
Mary Wollstonecraft